Wie?
Het zou erg leuk en interessant zijn dat jij, als sporter met een gescheurde (voorste) kruisband, dit FC Kruisband onderzoek zo uitgebreid mogelijk zou willen invullen.
Waarom?
Dit is niet uit medisch perspectief maar uit nieuwsgierigheid van FC Kruisband.
Inmiddels heeft FC Kruisband een hele grote database van duizenden (prof)voetballers & (top)sporters opgebouwd met allerlei statistieken. Deze informatie haal ik voornamelijk van het internet. Niet alles is te vinden op het internet of krijgt zoveel aandacht als het profniveau.
Zelf ben ik ook erg nieuwsgierig naar de statistieken bij amateur sporters en daarom heb ik een vragenlijst opgezet welke je, denk ik, in minder dan 3 minuten kan invullen.
*wanneer je vaker je vkb gescheurd hebt dan per traject het invullen voor een zo compleet mogelijke database.
Mocht je deze gaan invullen,
HARTELIJK DANK hiervoor!
Vragenlijst
*wanneer je vaker je vkb gescheurd hebt dan per traject het invullen voor een zo compleet mogelijke database.