Opnieuw zware blessure Canales

Opnieuw zware blessure Canales

28 april 2012

 

Sergio Canales moet zich de komende zes maanden richten op de revalidatie van een zware knieblessure. De clubarts, Jordi Candel,  heeft bevestigd dat Canales de voorste kruisband van zijn rechterknie heeft gescheurd. De spelmaker van Valencia, dit seizoen gehuurd van Real Madrid, raakte donderdag geblesseerd in de halve finale van de Europa League tegen Atlético Madrid.

Canales (21) was net weer hersteld van een eerdere zware blessure. In oktober liep hij in de competitiewedstrijd tegen Athletic de Bilbao ook al een knieblessure op aan hetzelfde gewricht. Hij maakte begin deze maand zijn rentree. De middenvelder had hoop op een plek in de Spaanse selectie voor het EK, maar moet die nu definitief laten varen. De middenvelder speelde daardoor pas elf duels voor Valencia.

Canales staat in Spanje te boek als een groot talent. Real nam hem in 2010 over van Racing Santander. Omdat hij door de grote concurrentie bij de Madrilenen te weinig aan spelen toekwam, werd hij dit seizoen verhuurd aan Valencia.

Deel dit artikel

Het laatste nieuws

fckruisband engeland vlag
Voorste kruisband blessure voor Milambo
header FCK de blessuretijd willem II
De Blessuretijd terugblik – Editie Willem II 2025
K.N.I.E. deel 28: Jill Bayings | FC Kruisband
Jill Baijings scheurt voorste kruisband