7 februari 2018
Een grote tegenvaller voor sterspeler Kristaps Porzingis van de New York Knicks. De 22-jarige speler uit Letland heeft dinsdag in het duel met de Milwaukee Bucks de voorste kruisband in zijn linkerknie afgescheurd.
Breaking: Knicks announce Kristaps Porzingis has suffered a torn ACL in his left knee pic.twitter.com/7lfovhVx5g
— Bleacher Report (@BleacherReport) February 7, 2018
In het tweede kwart kwam Porzingis, de op één na langste speler (2,21 meter) in de NBA, na een dunk neer op de voet van Bucks-speler Giannis Antetokounmpo waarbij zijn linkerenkel verkeerd terecht kwam. Porzingis greep direct naar zijn knie.
Einde seizoen voor Porzingis en de Knicks. Gescheurde kruisband. pic.twitter.com/2N8Q38LSsl
— Jules Huijnen (@JulesHuijnen) February 7, 2018
Porzingis is de topscorer van het team met bijna 23 punten per wedstrijd en is van groot belang voor de Knicks om de play-offs te halen. Met 2,4 blocks per wedstrijd staat hij op deze ranglijst zelfs op de eerste plek in de hele competitie. Het is nog niet bekend hoe lang de sterspeler van de Knicks aan de zijlijn moet zitten.
