18 maart 2016
Brecht Dejaegere heeft vanochtend te horen gekregen dat hij zijn voorste kruisband van zijn rechterknie heeft afgescheurd.
Dejaegere viel tijdens de eerste veldtraining op stage in het Spaanse San Pedro del Pinatar uit met een zware blessure welke hij opliep tijdens een afwerkingsoefening. Direct werd gevreesd voor een zware knieblessure. Na nader onderzoek vandaag werd het slechte nieuws bevestigd.
De 24-jarige middenvelder van Landskampioen AA Gent wordt dinsdag geopereerd waardoor de middenvelder minimaal zes maanden zal moeten gaan herstellen. Dit is een serieuze streep door de rekening voor de speler én voor KAA Gent, dat in Play-off I zijn landstitel verdedigt. Na een klein dipje in de herfst wierp Dejaegere zich de voorbije maanden op als een van de absolute spelbepalers en aanjagers van AA Gent.
Blessurenieuws @BDejaegere: voorste kruisband gescheurd. Dinsdag operatie. Inactiviteit van 6 maanden. #kaagent #SterkteBrechtje
— KAA Gent (@KAAGent) 18 maart 2016
#AA #Gent – #Dejaegere is zes maanden out met gescheurde kruisband https://t.co/ZOnGEZJMyO pic.twitter.com/mcS08sdOhL — Hubert De Meulder (@HubertDeMeulder) 18 maart 2016
Zware tegenvaller voor AA Gent-sterkhouder Dejaegere https://t.co/fxHxelgxlX #hbvl pic.twitter.com/JswyfHzlYG
— HBvL (@hbvl) 18 maart 2016
