18 december 2013
Ouasim Bouy (20) heeft zijn debuut gemaakt voor Juventus. Met de Turijnse grootmacht bereikte hij als invaller de kwartfinales van de Coppa Italia door Serie B-club Avellino te verslaan met 3-0.
In januari 2012 stapte Bouy over van Ajax naar Juventus. Sindsdien had hij bij De Oude Dame zijn officiële debuut nog niet gemaakt, maar woensdagavond kwam daar verandering in . Na 68 minuten mocht de in Amsterdam geboren middenvelder de Ghanees Kwadwo Asamoah aflossen. Vorig seizoen werd Bouy verhuurd door Juventus aan Brescia.
De ploeg van trainer Antonio Conte stond op het moment van de invalbeurt van Bouy al met 3-0 voor door goals van Sebastian Giovinco, Martín Caceres en Fabio Quagliarella. Na rust kwam er geen verandering meer in de stand.
Door de simpele zege plaatst Bouy zich tijdens zijn debuut met Juve voor de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi.
